Podobne artykuły

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 01/06/2015

Zacznij ćwiczyć już dziś

Sport to zdrowie i każdy o tym wie.

Nie bez powodu aktywność fizyczna cieszy się dzisiaj tak dużą popularnością. Dotyczy to osób zarówno młodych, jak i starszych. Już chyba wszyscy przywykliśmy do widoku staruszek spacerujących ze specjalnymi kijkami do chodzenia po lesie albo parku, jak i do coraz częstszych akcji marketingowych, mających na celu rozpowszechnienie idei pracy nad sobą i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Co za tym idzie, wielu ludzi wzięło się za profesjonalne uprawianie sportu, dużą popularnością cieszą się ścianki wspinaczkowe, baseny, maty treningowe, a przede wszystkim siłownie. Ćwiczenia, jakie możemy tam wykonywać, pomogą nam w zdobyciu idealnej sylwetki i w pozbyciu się nadwagi, do czego nie będzie potrzebny żaden spalacz tłuszczu. Ale najbardziej popularnym z tych wszystkich miejsc są siłownie, najprawdopodobniej za ich sukcesem stoi, poza tak promowanym kultem idealnej sylwetki, ogólna dostępność. W każdym małym mieście jest parę takich placówek, a w gęsto zaludnionych miejscach, jak chociażby Warszawa, jest ich naprawdę cała masa.

Szeroki dostęp do tego typu sportu tworzy rynek na profesjonalne wspomagacze. Między innymi odżywki białkowe dla sportowców, przedtreningówki, wszelkiej maści gainery, itd. Tego typu produkty pomagają w trzymaniu diety i osiąganiu wyznaczonych celów, należy jednak pamiętać, aby przed użyciem danego produktu poradzić się specjalisty. Może to być lekarz, trener personalny lub osoba pracująca w miejscu, gdzie chcemy zakupić dany produkt. Taki sklep z odżywkami dla kulturystów i innych sportowców znajdziemy w większości centrów handlowych, więc nie trzeba daleko szukać. Dobrym pomysłem jest też zakup odżywek w internecie. Sklep z odżywkami dla kulturystów oferuje szeroki wybór i konkurencyjne ceny na produkty dla kulturystów i sportowców.

Jak widać, wraz z rosnącą popularnością aktywności fizycznej, coraz łatwiej jest zacząć przygodę ze sportem, nie należy więc marnować tej okazji i już dziś zapisać się na siłownię lub basen.

Okiem reportera

uroda
kosmetyki
wizerunek
sylwetka