Wizerunek

Szycie koszul męskich na miarę

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, styl, ubrania, uroda, wizerunek

Szycie koszul męskich na miarę

(...) Minęły już czasy, kiedy wystarczało, że mężczyzna kupował ubrania według gotowej rozmiarówki i wyglądał w nich dobrze. Obecnie każdy dżentelmen dostrzega konieczność dokonania poprawek krawieckich. Kto może sobie na to pozwolić, inwestuje w uszycie garnituru na miarę.Podobnie jest z koszulami męskimi. Nie mogą one być za szerokie w plecach (...)

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 21/08/2015

Zacznij ćwiczyć już dziś

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, sylwetka, uroda, wizerunek

Zacznij ćwiczyć już dziś

(...) Sport to zdrowie i każdy o tym wie. Nie bez powodu aktywność fizyczna cieszy się dzisiaj tak dużą popularnością. Dotyczy to osób zarówno młodych, jak i starszych. Już chyba wszyscy przywykliśmy do widoku staruszek spacerujących ze specjalnymi kijkami do chodzenia po lesie albo parku, jak i do coraz częstszych akcji marketingowych, mających na celu rozpowszechnienie idei pracy nad sobą i aktywnego spędzania wolnego czasu.Co za tym idzie, wielu ludzi wzięło się za profesjonalne uprawianie sportu, dużą (...)

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 01/06/2015

Prezent dla wyjątkowej kobiety

Skojarzone z tym artykułem: moda, prezenty, uroda, wizerunek

Prezent dla wyjątkowej kobiety

(...) Bardzo często nie wiemy, co podarować wybranej osobie na specjalną okazję. Najciężej jest jeśli chodzi o wybór prezentu dla kobiety. W końcu nigdy tak naprawdę nie możemy mieć pewności, co zadowoli naszą solenizantkę. Warto wtedy skorzystać z podstawowych, klasycznych rozwiązań, które zawsze się sprawdzają.Jednym z takich pomysłów będzie zakup zegarka na rękę. W końcu to nie tylko wyjątkowy, piękny (...)

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 10/05/2015

Skuteczne likwidowanie przebarwień skórnych

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, uroda, wizerunek

Skuteczne likwidowanie przebarwień skórnych

(...) Przebarwienia na skórze pojawiają się w każdym wieku. Problem dotyczy zarówno osób młodych, dojrzałych, jak i w podeszłym wieku. Defekty tego typu można usuwać na kilka sposobów i choć najczęściej wybieraną metodą jest usuwanie przebarwień przy pomocy kosmetyków. Jest to jednak metoda zawodna.Co zrobić w sytuacji, gdy zmiany barwnikowe nie poddają się działaniu kosmetyków?Zabiegowe usuwanie przebarwieńWysoką, bo w wielu przypadkach stuprocentową, skuteczność w usuwaniu zmian barwnikowych, osiągają jedynie zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne. Osoby z przebarwieniami niepoddającymi się (...)

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 27/04/2015

Czym jest manicure hybrydowy?

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, uroda, wizerunek

Czym jest manicure hybrydowy?

(...) Jeśli chodzi o jedną z ciekawszych metod na wykonanie adekwatnej i wartościowej stylizacji naszych paznokci, to jest nią bez wątpienia manicure hybrydowy, czyli coś co na pewno warto zastosować w odpowiednim do tego momencie. Manicure w tym przypadku polega w gruncie rzeczy na nałożeniu cienkiej warstwy lakieru, a co za tym idzie jednoczesnym jego utwardzaniu poprzez wykorzystania promieni UV. Dzięki temu lakier lśni bardziej niż w przypadku zwykłego manicure, a co najważniejsze tego typu rozwiązanie pozwala na utrzymanie efektu nawet przez (...)

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 16/04/2015