Uroda

Szycie koszul męskich na miarę

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, styl, ubrania, uroda, wizerunek

Szycie koszul męskich na miarę

(...) problem niedopasowania jednej rozmiarówki koszul męskich do różnej budowy ciała i tężyzny klientów. Szycie koszul na miarę ma też wiele innych zalet. Każdy mężczyzna może zażyczyć sobie koszulę według gotowego wzoru lub sam wybrać materiał. Może też dobrać odpowiednie guziki, a nawet kolor nici. Bardziej wymagający dżentelmen z (...)

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 21/08/2015

Protezy

Skojarzone z tym artykułem: apteki, protetyka, stomatologia, uroda

Protezy

(...) Osoby starsze, które decydują się na protezy szczękowe, bardzo często narażone są na ogromne koszty. Wiadomo bowiem, że NFZ bardzo rygorystycznie podchodzi do wykonywania protez dla emerytów i rencistów – jeśli w przepisach jest, że wykonuje się protezę górnej czy dolnej części szczęki raz na dany okres czasu, to odstępstw raczej się nie przewiduje. Gdyby zatem okazało się, że proteza ulegnie zniszczeniu czy pęknięciu, osoby starsze zmuszone są do dokonywania napraw z własnej kieszeni. Koszt protezy jednej części dochodzi do około (...)

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 06/08/2015

Zacznij ćwiczyć już dziś

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, sylwetka, uroda, wizerunek

Zacznij ćwiczyć już dziś

(...) zaludnionych miejscach, jak chociażby Warszawa, jest ich naprawdę cała masa. Szeroki dostęp do tego typu sportu tworzy rynek na profesjonalne wspomagacze. Między innymi odżywki białkowe dla sportowców, przedtreningówki, wszelkiej maści gainery, itd. Tego typu produkty pomagają w trzymaniu diety i osiąganiu wyznaczonych celów, należy jednak pamiętać, aby przed użyciem danego produktu poradzić się specjalisty. Może to być lekarz, trener personalny lub osoba pracująca w miejscu, gdzie chcemy zakupić (...)

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 01/06/2015

Prezent dla wyjątkowej kobiety

Skojarzone z tym artykułem: moda, prezenty, uroda, wizerunek

Prezent dla wyjątkowej kobiety

(...) stronie www. Ich wybór jest naprawdę ogromny, także każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy rozpocząć poszukiwania takiego dodatku już we własnym domu. Wystarczy, że skorzystamy z wirtualnych sklepów internetowych, na których znajdziemy mnóstwo, różnych zegarków. Przypatrzmy się dokładnie każdemu modelowi, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. W ten sposób na pewno dobrze wydamy swoje pieniądze.Oczywiście taki (...)

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 10/05/2015

Skuteczne likwidowanie przebarwień skórnych

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, uroda, wizerunek

Skuteczne likwidowanie przebarwień skórnych

(...) działaniu ogólnodostępnych środków wybielających, mają do dyspozycji co najmniej kilka rodzajów zabiegów o różnej inwazyjności, skuteczności i wpływie na skórę.Do najpopularniejszych należą zabiegi mikrodermabrazji i dermabrazji oraz wszelkiego rodzaju peelingi. Ich działanie polega na usuwaniu wierzchnich warstw skóry, co sprzyja odnowie i regeneracji tkanek i może doprowadzić do zniknięcia przebarwień.Zabiegi te charakteryzuje jednak duża inwazyjność i konieczność przejścia okresu rekonwalescencji, wiążąca się z unikaniem zagrożeń mogących uszkodzić osłabioną skórę.Cosmelan – (...)

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 27/04/2015

Czym jest manicure hybrydowy?

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, uroda, wizerunek

Czym jest manicure hybrydowy?

(...) 3 tygodnie. Przez wielu specjalistów i osób powiązanych z tą branżą manicure hybrydowy jest uznawany za taki, którego stosowanie nie niesie żadnych konsekwencji zdrowotnych, a przy tym nie osłabia szkliwa naszych paznokci. Z czego wynika ten fakt? Mianowicie ze skutecznego połączenia zarówno lakieru jak i żelu, które dają tak niesamowity i oczekiwany przez nas rezultat na znacznie dłuższy okres. Należy przy tym pamiętać, iż manicure hybrydowy nie jest usuwany w tradycyjny sposób, czyli poprzez wykorzystanie zmywacza do paznokci, w (...)

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 16/04/2015