Podobne artykuły

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 27/04/2015

Skuteczne likwidowanie przebarwień skórnych

Przebarwienia na skórze pojawiają się w każdym wieku.

Problem dotyczy zarówno osób młodych, dojrzałych, jak i w podeszłym wieku. Defekty tego typu można usuwać na kilka sposobów i choć najczęściej wybieraną metodą jest usuwanie przebarwień przy pomocy kosmetyków. Jest to jednak metoda zawodna.
Co zrobić w sytuacji, gdy zmiany barwnikowe nie poddają się działaniu kosmetyków?

Zabiegowe usuwanie przebarwień
Wysoką, bo w wielu przypadkach stuprocentową, skuteczność w usuwaniu zmian barwnikowych, osiągają jedynie zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne. Osoby z przebarwieniami niepoddającymi się działaniu ogólnodostępnych środków wybielających, mają do dyspozycji co najmniej kilka rodzajów zabiegów o różnej inwazyjności, skuteczności i wpływie na skórę.

Do najpopularniejszych należą zabiegi mikrodermabrazji i dermabrazji oraz wszelkiego rodzaju peelingi. Ich działanie polega na usuwaniu wierzchnich warstw skóry, co sprzyja odnowie i regeneracji tkanek i może doprowadzić do zniknięcia przebarwień.
Zabiegi te charakteryzuje jednak duża inwazyjność i konieczność przejścia okresu rekonwalescencji, wiążąca się z unikaniem zagrożeń mogących uszkodzić osłabioną skórę.

Cosmelan – zabieg nieinwazyjny
Nieinwazyjne i niezwykle skuteczne usuwanie przebarwień umożliwia metoda Cosmelan. Zabieg wybielania Cosmelanem odbywa się bez udziału środków i substancji keratolitycznych (złuszczających naskórek) i polega na użyciu substancji wybielających blokujących tyrozynazę – enzym współuczestniczący w produkcji melaniny. Usuwanie przebarwień tą metodą jest bezpieczne i działa na większość zmian barwnikowych pojawiających się na ludzkiej skórze.

Lista wszystkich zabiegów estetycznych oferowanych przez Beauty Club Lemone znajduje się na stronie http://www.lemone.pl/pl/10,medycyna,estetyczna.

 • Beauty Club Lemone

  ul. Okólna 62
  42-218 Częstochowa
  rejestracja / kosmetyka 608-05-28-00
  medycyna estetyczna: 698-15-73-14
  tel. stacjonarny: 34-368-16-09
  rejestracja@lemone.pl

  http://www.lemone.pl

Okiem reportera

uroda
kosmetyki
wizerunek