Podobne artykuły

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

Dodany przez Ewa Banasiak, w dniu 10/01/2018

Psi fryzjer

Potrzebujesz fryzjera dla twojego psiaka? Nic prostszego!
Istnieje przecież bardzo dużo piesków, które muszą mieć regularnie przystrzyżone włoski, aby nie wpadały im do oczu czy nie drażniły ich. Wiele mniejszych ras, które jest bujnie owłosionych, potrzebuje takich zabiegów co najmniej kilka razy w roku. Są też rasy psów, które szczególnie lubią być czesane, mieć układane włosy i zaplatane w najmodniejsze psie fryzurki. Oczywiście do tego wszystkiego potrzeba naprawdę dobrego psiego fryzjera. 
Psi fryzjer Groomlandia Warszawa to adres, który trzeba znać jeśli mieszkamy w pobliżu. Są to bardzo polecane salony, w których nasz piesek może czuć się bezpiecznie, a my mamy całkowitą pewność, że znalazł się w dobrych rękach i na pewno w salonie psich fryzur spotka go tylko to co najlepsze, a my będziemy bardzo zadowoleni z jego wyglądu. Strzyżenie psów to bardzo prosty zabieg, który jest niezbędny u psów wielu ras. Zazwyczaj mowa tu o psach ras małych, ponieważ to one zazwyczaj mają najbujniejszą sierść i wręcz wymagają takich regularnych zabiegów pielęgnacyjnych. Niektóre psy dodatkowo bardzo cieszą się z kąpieli, strzyżenia, czesania i układania ich włosków. 
Są też psy, które wręcz tego nie tolerują, ale pamiętać trzeba, że mimo to, niektóre rasy muszą regularnie korzystać z takich zabiegów, aby zachować nie tylko dobry wygląd, ale także dobrą kondycję skóry i sierści oraz komfort.

Okiem reportera

psi fryzjer warszawa pruszków
strzyżenie psów