Podobne artykuły

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Marta Musiał, w dniu 10/05/2015

Prezent dla wyjątkowej kobiety

Bardzo często nie wiemy, co podarować wybranej osobie na specjalną okazję.

Najciężej jest jeśli chodzi o wybór prezentu dla kobiety. W końcu nigdy tak naprawdę nie możemy mieć pewności, co zadowoli naszą solenizantkę. Warto wtedy skorzystać z podstawowych, klasycznych rozwiązań, które zawsze się sprawdzają.

Jednym z takich pomysłów będzie zakup zegarka na rękę. W końcu to nie tylko wyjątkowy, piękny dodatek, ale również i bardzo praktyczny przedmiot. Zegarki wciąż świetnie się sprawdzają i nigdy nie wyjdą z mody. To dlatego warto w nie inwestować. Jeśli zegarek ma nam posłużyć w roli prezentu, powinniśmy skupić się na jego eleganckim wyglądzie. Najlepiej tutaj postawić na sprawdzone, doświadczone marki, które od lat projektują dodatki dla kobiet. Taki jest m.in. zegarek damski marki Doxa dostępny na tej stronie www. Ich wybór jest naprawdę ogromny, także każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy rozpocząć poszukiwania takiego dodatku już we własnym domu. Wystarczy, że skorzystamy z wirtualnych sklepów internetowych, na których znajdziemy mnóstwo, różnych zegarków. Przypatrzmy się dokładnie każdemu modelowi, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. W ten sposób na pewno dobrze wydamy swoje pieniądze.

Oczywiście taki prezent należałoby wręczyć w eleganckim pudełku. Dlatego świetnie się sprawdzi tutaj m.in. zegarek w tytanowej kopercie. Prezentuje się on bardzo elegancko i z pewnością spodoba się każdej, wytwornej kobiecie. Taki prezent na pewno zachwyci naszą solenizantkę, a my poczujemy się również usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Jednym z czołowych internetowych sklepów z zegarkami jest wrocławski sklep z zegarkami Dolinski.pl.

 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Okiem reportera

uroda
moda
wizerunek
prezenty