Podobne artykuły

 • Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

  Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie jednak wygranie aukcji.

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 18/01/2018

Nowy rok w klubie fitness

Wraz ze zbliżającym się końcem roku Polacy, już tradycyjnie, zaczynają tworzyć listę swoich postanowień noworocznych.

Jak wskazują badania społeczne, do najpopularniejszych z nich należą m.in. nauka języka obcego, rzucenie palenia czy zmiana trybu życia i zgubienie zbędnych kilogramów. 
Znany krakowski klub fitness, zlokalizowany w samym historycznym centrum miasta, już przygotowuje dla klientów specjalne oferty. Tym, co najbardziej przyciąga nowych użytkowników do zapisania się klubu, są przede wszystkim atrakcyjne pakiety promocyjne oraz ciekawy program zajęć, dopasowany do ich zróżnicowanych możliwości i potrzeb fizycznych.
Sala treningowa powinna być miejscem przyjaznym wszystkim ludziom - zarówno tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, jak i tym, którzy ćwiczą od dłuższego czasu.  Więcej informacji na stronie: http://www.fitness-academy.com.pl/pl/kluby/krakow/king-square/

Jak jednak wybrać klub fitness odpowiedni dla siebie?
Przede wszystkim zawsze warto sprawdzić lokalizację miejsca. Siłownia i fitness powinny znajdować się w miarę blisko naszej uczelni czy miejsca pracy, tak żebyśmy mogli korzystać z nich w każdym dowolnym czasie, nie tracąc czasu na dojazd czy stanie w korkach. Warto także sprawdzić jakie dodatkowe atrakcje i udogodnienia oferuje dany klub fitness - czy ma duże szatnie, prysznice, a może jest tam nawet sauna w Krakowie wiele jest miejsc, które oferują swoim użytkownikom właśnie takie udogodnienia. 
Krakowiacy, decydując, która siłownia i fitness najbardziej odpowiadają im potrzebom, dużą uwagę zwracają także na godziny otwarcia miejsca (największą popularnością cieszą się te siłownie, które działają całą dobę) oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry trenerów personalnych i dietetyków, którzy nie tylko doradzą, jak dobrze wykonywać ćwiczenia, ale także pomogą wytrwać w noworocznym postanowieniu jak najdłużej.

Okiem reportera

klub fitness
sauna w Krakowie
siłownia i fitness