Podobne artykuły

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Magda Migdalska, w dniu 16/04/2015

Czym jest manicure hybrydowy?

Jeśli chodzi o jedną z ciekawszych metod na wykonanie adekwatnej i wartościowej stylizacji naszych paznokci, to jest nią bez wątpienia manicure hybrydowy, czyli coś co na pewno warto zastosować w odpowiednim do tego momencie.

Manicure w tym przypadku polega w gruncie rzeczy na nałożeniu cienkiej warstwy lakieru, a co za tym idzie jednoczesnym jego utwardzaniu poprzez wykorzystania promieni UV. Dzięki temu lakier lśni bardziej niż w przypadku zwykłego manicure, a co najważniejsze tego typu rozwiązanie pozwala na utrzymanie efektu nawet przez 3 tygodnie.

Przez wielu specjalistów i osób powiązanych z tą branżą manicure hybrydowy jest uznawany za taki, którego stosowanie nie niesie żadnych konsekwencji zdrowotnych, a przy tym nie osłabia szkliwa naszych paznokci. Z czego wynika ten fakt? Mianowicie ze skutecznego połączenia zarówno lakieru jak i żelu, które dają tak niesamowity i oczekiwany przez nas rezultat na znacznie dłuższy okres. Należy przy tym pamiętać, iż manicure hybrydowy nie jest usuwany w tradycyjny sposób, czyli poprzez wykorzystanie zmywacza do paznokci, w tym przypadku trzeba zastosować specjalny płyn opart o aceton, dlatego najlepszą opcją jest wykonanie takiego zabiegu bezpośrednio u kosmetyczki.

Cały zabieg nie trwa tutaj dłużej niż 10 minut, a co za tym idzie zaraz po jego przeprowadzeniu, możemy wykonać manicure hybrydowy na nowo w interesujący nas sposób, wzór, styl czy też kolor jaki zamierzamy w tym przypadku zastosować. Jeśli wcześniej nie słyszałaś o manicure hybrydowy, to wiedz iż to bardzo ciekawa alternatywa, z jakiej kobieta taka jak ty, powinna jak najszybciej skorzystać.

Okiem reportera

uroda
kosmetyki
wizerunek